Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: Roles
ur: رولز
