Message Subscribe (2.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Users
ast: Usuarios
