Message Subscribe (2.0.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Save
bg: Запази

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Users
bg: Потребители

en: Email content
bg: Текст на съобщението

en: Apply
bg: Търси
