Message Subscribe (2.0.0) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Groups
cy: Grwpiau

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: View name
cy: Gweld enw

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
