Message Subscribe (2.0.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Save
fil: Pangalagaan

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Published
fil: Inilathala

en: Users
fil: Mga tagagamit
