Message Subscribe (2.0.0) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Message
fy: Berjocht

en: Save
fy: Bewarje

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Users
fy: Brûkers
