Message Subscribe (2.0.0) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Groups
is: Hópar

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Save
is: Vista

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Users
is: Notendur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
