Message Subscribe (2.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Published
kk: Жарияланған

en: Users
kk: Пайдаланушылар
