Message Subscribe (2.0.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Save
mn: Хадгалах

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
