Message Subscribe (2.0.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Groups
mr: समुह

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
