Message Subscribe (2.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
