Message Subscribe (2.0.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Terms
nn: Termar

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
