Message Subscribe (2.0.0) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Groups
pt: Grupos

en: Send email
pt: Enviar email

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Unsubscribe
pt: Cancelar subscrição

en: On
pt: Ligado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Message
pt: Mensagem

en: Save
pt: Guardar

en: Subscriptions
pt: Subscrições

en: User
pt: Utilizador

en: All
pt: Todos

en: Active
pt: Ativo

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Terms
pt: Termos

en: Inactive
pt: Inativo

en: Users
pt: Utilizadores

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Node reference
pt: Referência do nó

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Flags
pt: Sinalizadores

en: View name
pt: Nome da view

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Create node
pt: Criar nó

en: Master
pt: Principal

en: Administer message subscribe
pt: Administrar subscrição de mensagem

en: Message subscribe settings
pt: Configurações de subscrição de mensagem

en: Message subscribe UI
pt: UI de subscrição de mensagem
