Message Subscribe (2.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
