Message Subscribe (2.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Message
bn: বার্তা

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Published
bn: প্রকাশিত
