Message Subscribe (2.0.1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Save
fi: Tallenna

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Node reference
fi: Solmuviittaus

en: Manage subscriptions
fi: Hallitse tilauksia

en: Flags
fi: Liput

en: View name
fi: Näkymän nimi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Create node
fi: Luo solmu

en: Master
fi: Isäntä

en: Use queue
fi: Käytä jonoa
