Message Subscribe (2.0.1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Save
hu: Mentés

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Publish node
hu: Tartalom közzététele

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Node reference
hu: Tartalomra hivatkozás

en: Manage subscriptions
hu: Feliratkozások kezelése

en: Offset
hu: Eltolás

en: Flags
hu: Jelölők

en: View name
hu: Nézet neve

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Create node
hu: Tartalom létrehozása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
