Message Subscribe (2.0.1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Save
ja: 保存

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: All
ja: すべて

en: Active
ja: アクティブ

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Apply
ja: 適用

en: Node reference
ja: ノード参照

en: Manage subscriptions
ja: 配信登録の管理

en: Offset
ja: オフセット

en: View name
ja: ビューの名前

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Use queue
ja: キューを使う
