Message Subscribe (2.0.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Save
lt: Saugoti

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Manage subscriptions
lt: Tvarkyti prenumeratas

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
