Message Subscribe (2.0.1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Save
nl: Opslaan

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Inactive
nl: Inactief

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Manage subscriptions
nl: Inschrijvingen beheren

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Create node
nl: Node aanmaken

en: Asc
nl: Oplopend
