Message Subscribe (2.0.1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Save
ro: Salvare

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Inactive
ro: inactiv

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: View name
ro: Numele vizualizării

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
