Message Subscribe (2.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar
