Message Subscribe (8.x-1.0-alpha10) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Message
am: መልእክት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር
