Message Subscribe (8.x-1.0-alpha10) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Groups
tr: Gruplar

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Save
tr: Kaydet

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Email
tr: E-posta

en: All
tr: Tümü

en: Terms
tr: Terimler

en: Desc
tr: Azalan

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Email content
tr: İçeriği e-postala

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)

en: View name
tr: Görünüm adı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Administer message subscribe
tr: İleti aboneliğini yönet

en: Administer user subscriptions.
tr: Kullanıcı aboneliklerini yönet.

en: Message subscribe settings
tr: İleti abonelik ayarları

en: Use queue
tr: Kuyruğu kullan
