Message Subscribe (8.x-1.0-alpha11) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Message
th: ข้อความ

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: All
th: ทั้งหมด

en: View name
th: ดูชื่อ
