Message Subscribe (8.x-1.0-alpha12) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Send email
be: Адправіць email

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
