Message Subscribe (8.x-1.0-alpha12) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Users
hr: Korisnici

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
