Message Subscribe (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Email
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: View name
cs: Název pohledu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
