Message Subscribe (8.x-1.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Users
ku: بەکارهێنەران
