Message Subscribe (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Save
ca: Desa

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Terms
ca: Termes

en: Users
ca: Usuaris

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Flags
ca: Marcadors

en: View name
ca: Nom de la vista

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
