Message Subscribe (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Message
sk: Správa

en: Save
sk: Uložiť

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Users
sk: Používatelia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Flags
sk: Označenia

en: View name
sk: Meno pohľadu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Use queue
sk: Použiť rad
