Message Subscribe (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Message
sr: Порука

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Sort by
sr: Сортирај по
