Message Subscribe (8.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Send email
et: Saada kiri

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Save
et: Salvesta

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Email
et: E-kiri

en: All
et: Kõik

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: Users
et: Kasutajad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Manage subscriptions
et: Halda tellimusi

en: Offset
et: Nihe

en: Flags
et: Lipud

en: View name
et: Vaate nimi

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
