Message Subscribe (8.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Save
he: שמירה

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Terms
he: מונחים

en: Desc
he: יורד

en: Users
he: חברי האתר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Manage subscriptions
he: ניהול מנויים

en: Offset
he: היסט

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: View name
he: שם ההיבט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
