Message Subscribe (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
