Message Subscribe (8.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Save
pl: Zapisz

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: All
pl: Wszystko

en: Terms
pl: Terminy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Email content
pl: Treść emaila

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Manage subscriptions
pl: Zarządzaj subskrypcjami

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Flags
pl: Flagi

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Use queue
pl: Użyj kolejki
