Message Subscribe (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Save
eu: Gorde

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: All
eu: Guztiak

en: Terms
eu: Terminoak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Manage subscriptions
eu: Kudeatu harpidetzak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Flags
eu: Banderak

en: View name
eu: Erakutsi izena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
