Message Subscribe (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
