Message Subscribe (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: On
gu: ચાલુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
