Message Subscribe (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
