Message Subscribe (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
