Message Subscribe (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Send email
az: Email göndər

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: View name
az: Görünüş adı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
