Message Subscribe (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Groups
el: Ομάδες

en: Send email
el: Στείλε email

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Users
el: Χρήστες

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Manage subscriptions
el: Διαχείριση συνδρομών

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
