Message Subscribe (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Groups
jv: Kelompok

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Users
jv: Panganggo

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
