Message Subscribe (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Users
lv: Lietotāji

en: Email content
lv: Epasta saturs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
