Message Subscribe (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Groups
ru: Группы

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Save
ru: Сохранить

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Terms
ru: Термины

en: Desc
ru: По убыванию

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Users
ru: Пользователи

en: Email content
ru: Содержимое письма

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Apply
ru: Применить

en: Node reference
ru: Связь с материалом

en: Manage subscriptions
ru: Управление подписками

en: Offset
ru: Пропустить

en: Flags
ru: Флаги

en: View name
ru: Имя представления

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Create node
ru: Создать материал

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
