Message Subscribe (8.x-1.4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
