Message Subscribe (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Save
sl: Shrani

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Published
sl: Objavljeno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Manage subscriptions
sl: Upravljaj naročnike
