Message Subscribe (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Users
gl: Usuarios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Node reference
gl: Referencia a nodo

en: Manage subscriptions
gl: Administrar suscripcións

en: Offset
gl: Desprazamento

en: View name
gl: Nome da vista

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
