Message Subscribe (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Groups
uk: Групи

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Save
uk: Зберегти

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Terms
uk: Терміни

en: Desc
uk: Спад

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Users
uk: Користувачі

en: Email content
uk: Уміст листа

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Publish node
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Manage subscriptions
uk: Керувати підписками

en: Offset
uk: Зміщення

en: Flags
uk: Прапори

en: View name
uk: Назва виду

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Create node
uk: Створити матеріал

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Comment reference
uk: Посилання на коментар
